Догляд за Каланхое – простий посібник

Каланхое – дуже поширена кімнатна рослина. Правда полягає в тому, що вона досить красива, його листя зелене і дуже м’ясисте, і у них багато маленьких квіток яскравого кольору, які складають справжній квітковий букет. Хоча є види з різними розмірами квітів, але найпоширенішим є той, що має маленькі квіточки. До всього цього додається невелика вартість.

З усіх цих причин каланхое, чудовий вибір для дома і подарунка, тому що, крім всього, цвіте рослина довго. Як і будь-яка рослина в горщику, вона потребує певного догляду.

Де розмістити рослину каланхое в домашніх умовах

Блансфедія каланхое або каланхое походить з тропічних районів Африки. Це значною мірою обумовлює його розташування, оскільки це рослина, яка любить перебувати на сонячних місцях, хоча також не годиться виставляти її прямо на сонце, особливо в середині літа.

Найкраще місце, яке ви можете помістити, – це сонячне місце всередині будинку, де багато природнього світла. Однак якщо температура навколишнього середовища не надто спекотна, немає проблем із потраплянням сонячного світла на листя безпосередньо.

Чим яскравіше місце, тим краще. Світло має важливе значення для процесу цвітіння, а листя зберігають зелений колір.

І хоча це рослина, яка нормально живе в приміщенні, вона також може зберігатися в ідеальному стані на відкритому повітрі. Для цього слід знайти сонячне і захищене місце, щоб воно не мало протягів та не замерзало при падінні температури.

Ідеальна температура для каланхое

Температура важлива при догляді за Каланхое. Взимку потрібно дотримуватися спеціальних заходів обережності, щоб рослина не замерзла та не зазнавала впливу низьких температур, оскільки тоді вона може загинути.

Рекомендується намагатися підтримувати температуру навколишнього середовища, яка коливається в межах 15 ºC і 18 ºC. Ні за яких обставин не підходить перебувати в навколишньому середовищі, де вона не перевищує 10 ° C.

Влітку також рекомендується стежити за температурою. У цьому випадку не добре, коли рослина піддається великій температурі. В ідеалі термометр в районі, де ви тримаєте рослину, не має перевищувати 21-23 ºC.

Догляд за полив

Однією з ключових турбот є правильний полив. Поливати його не потрібно дуже часто або у великих кількостях, хоча важливо знати, що потреби в поливі відрізняються залежно від часу року.

  • Влітку його зручніше поливати частіше та рясніше через високі температури та сонячні промені, щоб запобігти пересихання.
  • Взимку, навпаки, полив не потрібно проводити дуже часто, оскільки той самий запас води, який вони мають у своєму листі, перешкоджає їх в’яненню через брак води. І, звичайно, вам цікаво, як знайти ідеальний час для поливу. Якщо земля суха, її потрібно полити.

Інший догляд за Каланхое

Хоча, як ви бачити, це рослина, яке не потребує особливого догляду, важливо, щоб ви знали, що каланхое потрібно удобрювати протягом періоду між квітнем і вереснем. Підпитка застосовується приблизно кожні п’ятнадцять днів.

І чи можна пересадити каланхое? Відповідь – так, час від часу добре пересаджувати рослину в більший горщик. Вам доведеться це робити після цвітіння, яке відбувається здебільшого весною. Щоб було більше рослин цього типу, вам потрібно зробити живці, які також мають кілька листків, розвинених, щоб вони могли захопити грунт і рости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
16 + 8 =