Магія створення букету

День, можливо, не пройшов так, як ви очікували. Але що ви відчуваєте, коли вам у офіс доставляють букет квітів? Відповіді можуть бути різноманітними, але ті, хто спостерігає за цим, погодиться, що ваше обличчя та емоції помітно зміняться.

Квіти передають радість, спокій, пристрасть … нескінченна кількість приємних емоцій, здатних перетворити настрій людини. Це та магія, яка виникає, коли ви отримуєте і даруєте букет.

Існують різні типи букетів, однак ручний один – один із найбільш значущих. Професори з міжнародним досвідом, які закінчили школу квіткового мистецтва Iberomaericana (EIAF), штат Мексики, пояснюють, що крім того, що вони практичні, вони створені для того, щоб здивувати людину з будь-якого приводу.

Як випливає з його назви, це букет, який легко можна носити в руці, і завдяки його конфігурації можна розмістити його практично в будь-якій вазі. Найбільш звична техніка її формування – це створення спіральної структури з квітконосами, яка здатна підтримувати себе.

Оскар Віллела, мексиканський флорист з багатьма досягненнями, схваленими EIAF – Escola D’Art Floral de Catalunya (EAFC), та Марко Сандоваль, визнаний федеральним націонером Fioristi (FEDERFIORI), поділилися з нами деякими порадами, які слід розглянути для створення ручного букета.

1. Виберіть правильні кольори. Це важливо, оскільки від цього будуть залежати емоції, які ви будете передавати букетом. Також актуально, що всі вони належать до однієї і тієї ж кольорової гами. Наприклад, щоб потішити того, хто переживає важкий час, найкраще вибрати яскраві теплі тони: жовті та помаранчеві символізують енергію, оптимізм та щастя. Квіти бузку, контрастні з рожевими тонами, ідеально підходять для демонстрації дружби та процвітання. І як відомо, червоний колір представляє любов, пристрасть і бажання.

2. Виберіть найбільш підходящий вид. Основні, ті, які матимуть найбільшу присутність, повинні мати жорсткі, міцні стебла, щоб надати букету структуру. Можна вибрати троянди, маргаритки або астромелії.

3. Розгляньте кількість стебел. Можна вибрати між 3 та 5 різними видами квітів, бажано з круглою формою та принаймні двома видами листя. Серцевий букет можна зібрати в середньому від 20 до 30 стебел.

4. Виберіть ідеальне листя. Чудовим вибором є сріблястий евкаліпт, завдяки своїй формі, аромату та контрастам вони можуть допомогти вам створити дуже приємний букет. Також можна використовувати папороть, листя магнолії або мирт, які характеризуються інтенсивністю їх зелених тонів.

5. Очистіть кожне стебло і кожну квітку. Важливо видалити шипи і більшу частину листя, зберігаючи лише деякі з тих, хто найближчий до квітки. Усуньте побиті пелюстки.

6. Упорядкуйте квіти за важливістю. На столі розміщуйте кожну групу квітів лінійним способом. Спочатку товстостебельні, які будуть підтримувати букет (десяток троянд, наприклад), потім десяток видів з більш м’яким стеблом, а в кінці листяні гілки (в середньому десяток). Це дозволить вам приймати по черзі по черзі.

7. Сформуйте букет. Круглий архетипний, з якого витягуються інші фігури. Він представляє клітину, походження життя, форму планети та кругообіг самої природи. Висловіть гармонію.

Це техніка, яка вимагає експертного керівництва та практики. Але після того, як ви це освоїли, стане корисним і приємним для відпочинку умінням. Щоб зберігати букет в оптимальних умовах, доцільно додати у воду кілька крапель лимона і чайну ложку цукру; міняйте життєво важливу рідину кожний третій день, зрізаючи пів сантиметра від стебел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
26 − 16 =