Найдорожчі рослини у світі – що ви про них знаєте?

Квіти та рослини – один із елементів, які ми найчастіше використовуємо для прикраси свого будинку чи саду. Насправді ці живі істоти асоціюються з красою життя, саме тому у багатьох особливих випадках (таких як дні народження, весілля, ювілеї тощо) ми робимо їх прикрасою та подарунком. Але чи знали ви, що є рослини, які дійсно дорого коштують?

Найдорожча орхідея в світі: золото Кінабалу

Ми починаємо цю статтю з розповіді про орхідею, яка є однією з найдорожчих рослин у світі. Його наукова назва – Rothschild’s Slipper, але ми знаємо її як золото Кінабалу, оскільки вона росте в національному парку Кінабалу в Борнео, на південному сході Азії.

Окрім того, що вона є найдорожчою квіткою у світі, вона також є однією з найкрасивіших і своєрідних, оскільки пройшло близько 15 років від часу посадки насіння до народження квітки. Її ціна? Тільки одна з цих орхідей може коштувати аж 5000 доларів.

Найцінніша пряність: шафран

Хоча якщо говорити про спеції, то ми повинні говорити про шафран, який претендує на найдорожчу пряність на планеті. Її отримують з рослини, корінної в Малій Азії, під назвою Крокус Сативус, в народі відомий як Шафранова троянда. Її інтенсивне забарвлення та аромат – одні з основних характеристик спеції, популярність якої немає меж.

Потрібна найексклюзивніша рослина, щоб отримати грам цього червоного золота, як його називають, до 140 троянд шафрану. Якщо ви хочете придбати грам цієї спеції, вам доведеться заплатити від 5 до 6 євро, хоча її вартість може змінюватися залежно від країни, в якій ви перебуваєте.

І безцінні квіти

До цього списку найдорожчих рослин у світі ми також мусимо включити орхідею Шеньчжень Нонгке, яка також є першою рослиною, виробленою людиною. На створення цієї дивовижної квітки було витрачео 8 років досліджень китайської групи Nongke Shenzhen.

І ми закінчуємо наш маленький рейтинг квіткою Кадупул, ціна якої незрівнянна. Дуже рідкісна і тендітна квітка, яка живе лише кілька годин, а потім гине. Вона є родом зі Шрі-Ланки і зацвітає близько півночі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
28 ⁄ 14 =