Поради щодо вибору правильного весільного букета

Кожне плаття має стиль, який ідеально поєднується з букетом. Це без сумніву, найжіночніший аксесуар вбрання і той, який розкриває особистість нареченої, тому вибираючи букет, ви повинні бути особливо обережними.

Купол. Вони не дуже великі, тому їх легко носити. Стебла квітки короткі і рівномірні і обв’язані стрічкою. Взагалі середні квіти використовуються, щоб дати відчуття достатку і можуть включати будь-які види аксесуарів. Вони ідеально підходять для «маленьких» наречених, оскільки не затьмарюють і не применшують їх уваги.

Круглий. Вони мають середні розміри і зазвичай збираються на крихітних водних базах, що робить їх кращим вибором для весілля у спекотну погоду, запобігаючи зневодненню квіток. Вони також є хорошим ресурсом при використанні квітів з дуже ніжними і короткими стеблами.

Каскадні. Також відомий як «крапковий букет». Вони розроблені таким чином, що квіти падають шарами і ідеально підходять для високих і дуже класичних наречених.

Корсаж. Це міні-версія купольного букета і виконана з ніжних квітів; Вони ідеально підходять для тих, хто ненавидить ускладнювати, але хто не хоче пропускати традиції. Корсаж ідеально підходить для супроводження дуже витончених суконь та спідниць високого об’єму, які не заважають увазі.

Півмісяць. Це великий букет, силует якого досягається завдяки компактному центру і подовженим кінцям, які падають або звисають. Ідеально підходить для дуже простих суконь, оскільки він створює ефект величності.

Кантрі. Він зроблений з простих квітів, які, здається, зібрані випадково. Зазвичай їх зав’язують широкою стрічкою, яка використовується для виготовлення великого лука. Це дуже романтично, ідеально підходить для наречених бохо-шику.

Презентації. Щоб носити його, потрібно трохи більше підготуватися, тому що він довгий і тому він спирається на руку нареченої; ідеальними квітами для його виготовлення є геліконії, орхідеї та тубероза.

Довгі стебла. Це весело і дуже стильно, ідеально підходить для високих наречених. Він чудово справляється з такими квітами, як лілії, троянди, райські птахи та тюльпани. Стебла, як правило, залишаються голими і використовуються мало квіток, які супроводжуються простою листям.

Бідермайєр. Родом з Австрії, він збирається, розміщуючи кілька концентричних кіл, кожен з яких зроблений з різних видів квітів. Важливо, щоб його тони відповідали кольорам, які ви вибрали для весілля.

Сферичний. Також відомий як Pomander, це сфера з невеликих квіток, які підвішені на стрічці. Одягнути це дуже весело і подарує вам свіже та молоде повітря. Ідеально підходить для весілля на свіжому повітрі.

З’єднання. Він є найменш поширеним, оскільки його розробка затягується і дорого коштує. Він полягає у створенні великої квітки, використовуючи пухкі пелюстки; наприклад, з троянд. Це вимагає великої праці та особливого догляду, щоб не розвалитися; рекомендується використовувати його в холодному кліматі, оскільки він зазвичай не триває довго.

Пам’ятай

* Букет не повинен бути дуже важким або нести багато квітів, так як ви можете втомитися його тримати.

* Отримайте поради у експерта при виборі квітів, їх довговічність є ключовим моментом. Деякі, як гортензії, пошкоджуються за лічені години.

* Стрічка або елемент, що покриває стебла, повинні бути зручними, щоб ви могли без проблем утримувати її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
46 ⁄ 23 =