Вуличні квітучі рослини

Рослини на відкритому повітрі дозволяють отримати більш природний і життєрадісний вид садів і терас. Існує також велика кількість декоративних рослин, які можна знайти на ринку, тому було б дуже важко детально визначити всі типи рослин, які можна тримати на відкритому повітрі.

Однак ми радимо робити ставку на ті вуличні рослини, у яких є квіти, оскільки вони приносять вишуканість, красу та солодкий та приємний аромат у ваш сад чи терасу.

Вуличні квітучі рослини протягом всього року

Одним із аспектів, який слід враховувати при виборі квітучих рослин на відкритому повітрі, є те, що не всі рослини цвітуть протягом року. Значна більшість робить це лише у весняні та літні місяці, а інші цвітуть протягом року. Якщо ви шукаєте такі рослини, ми представляємо добірку деяких з наших улюблених:

  • Абелія: Абелія – ​​це чагарник, який цвіте протягом усього року, оскільки винятково добре витримує майже будь-який температурний діапазон. У холодніші місяці нормально втрачати деякі квіти, але вони незабаром відновляться. Її можна вирощувати як в землі, так і в горщику, хоча, якщо це зробити в землі, вона може досягати висоти близько метра-півтора.
  • Пентаси або садові зірки: це одна з квітучих рослин, яка цвіте протягом більшої частини року. Найбільш доцільно – посадити її безпосередньо в грунт, оскільки, коли це робиться в горщику, вона може не повністю розвиватися. Ці види рослин характеризуються своїми невеликими, але рясними квітками, і їх рекомендується садити в сонячних місцях з теплою температурою.
  • Корона де Крісто: Це одна з вуличніх рослин, які виживають легше від року до наступного, хоча це правда, що ця рослина зазвичай втрачає значну частину своїх квітів у найхолодніші зимові місяці. Щоб повернути її до повної пишності після зими, важливо обрізати найгірші на вигляд гілки ранньою весною. Важливо уникати зайвої води під час поливу і робити це лише тоді, коли грунт повністю висох. Ця рослина підтримує температуру до 5 градусів Цельсія, але майте на увазі, що нижче цієї температури найкраще розміщувати її в приміщенні.

Відкриті квіткові рослини навесні-влітку

Незважаючи на те, що, як ми бачили, є деякі рослини на свіжому повітрі, які цвітуть протягом більшої частини року, найпоширенішим є те, що ці види рослин мають цвітіння, пов’язане з теплом та рясним світлом весни та початку літа. Деякі з найпопулярніших і найкрасивіших, які ви знайдете на ринку, такі:

  • Герані: Вони є однією з найпопулярніших і відомих вуличних або садових квітучих рослин. Цвітіння його відбувається переважно навесні, оскільки його ідеальна температура становить близько 20 градусів Цельсія. Якщо ви хочете, щоб ваші герані виглядали красиво і барвисто, найкраще зробити це помістити рослину в місце, де потрапляють прямі сонячні промені.
  • Грім Венери: Це рослина на відкритому повітрі у квітні з тропічних регіонів, яке, безсумнівно, може принести багато кольорів вашим садам та терасам протягом першого та літнього періоду. Щоб це завжди виглядало красиво, найголовніше, що потрібно пам’ятати, це те, що ваш грунт ніколи не повинен пересихати.
  • Гортензія: Гортензії – це тип чагарника, який особливо добре квітує в умовах помірного клімату та з рясним дощем. Це одна з найпривабливіших і яскравих садових квітучих рослин, яку ви можете знайти на ринку, оскільки її квітки ростуть в гронах з кольорами, що варіюються від білого і рожевого, до синього або фіолетового.

Вуличні квітучі рослини восени-взимку

Хоча найпоширенішим є те, що квіткові рослини на відкритому повітрі мають цвітіння, пов’язане з весною, є й інші рослини, які надають перевагу осінньому сезону, зберігаючи свої найяскравіші квіти після бурхливої ​​спеки літа. Хоча вони не найпоширеніші, деякі з найвідоміших:

  • Хризантеми: це одне з найкрасивіших квіткових рослин на відкритому повітрі з найбільшим розмаїттям кольорів, які можна зустріти. Він характеризується формою своєї квітки, з рясними видовженими пелюстками, які, здається, ростуть у вигляді пучка від центру її.
  • Фіалка: Це одна з найвідоміших і популярних квітів на свіжому повітрі; Незважаючи на те, що його кольори та тональні сорти нагадують весну, основний сезон цвітіння – осінь.
  • Календула: Завдяки своїм стеблам, які часто нагадують великі, яскраво забарвлені маргаритки, календула – одна з найяскравіших квітучих рослин. Основний його сезон цвітіння – в кінці зими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
5 + 22 =