Як доглядати за гібіскусом

З азіатського континенту, а саме з Китаю, ми отримали гібіскус, прекрасне рослинне сімейство мальви. Характерний своїм овальним зеленим листям, він є ідеальною можливістю надати середземноморскої ноти до вашого саду. Його квіти дуже характерні і вражаючі, оскільки мають великий віночок і пелюстки, а також безліч різноманітних кольорів (жовтий, помаранчевий, червоний, рожевий, фіолетовий, синій, білий …). А що стосується догляду … Дуже невибагливий! Хочете дізнатися більше про цей вічнозелений чагарник? Нижче ми надаємо вам найкращі поради, за допомогою яких ви дізнаєтесь, як доглядати за гібіскусом. Візьміть на замітку і посадіть гарний гібіскус у своєму саду!

1

Гібіскус – рослина тропічного походження, тому його рекомендується садити в тепліших районах; Як би там не було, якщо ви вирішите мати гібіскус, ідеальною справою буде захистити його від холоду та морозу.

Для того, щоб добре рости, йому потрібна температура, яка коливається від 14 до 18 градусів протягом холодних місяців, тому ми рекомендуємо вирощувати її в приміщенні, щоб зберегти цю температуру. Що стосується світла, то важливо, щоб ви розміщували гібіскус у добре освітленому місці, де він отримує достатньо сонячного проміння, особливо в перші години дня.

2

Будучи чагарником, якому потрібен теплий клімат, він також потребує рясного поливу, особливо в літні місяці. Гібіскус процвітає в спекотні пори року, і тому дуже важливо, щоб ґрунт був завжди вологим, але мати добрий дренаж аби незаболочуватись.

Однак у холодні місяці гібіскус навряд чи потребує води. В ідеалі взимку регулярно оприскуйте листя, щоб трохи їх зволожити, але без необхідності рясного поливу. Якщо влітку температура дуже висока, рекомендується також часте обприскування для підтримки вологості в гібіскусі.

3

Гібіскус потрібно садити в родючий, вологий, добре дренований грунт, який дуже багатий органікою, щоб правильно рости. Що стосується добрива, ви повинні врахувати фазу циклу, в якому перебуває гібіскус: протягом весни потрібно додавати складене гранульоване добриво, що повільно вивільняється, а для сезону цвітіння (з весни до літа) його потрібно удобрювати приблизно кожні 15 днів рідким добривом.

4

Ще одним важливим аспектом оптимального догляду за гібіскусом є його обрізка. Якщо ви хочете, щоб його цвітіння було вражаючим, потрібно врахувати цей фактор. Обрізка проводиться навесні, і для цього потрібно спочатку обрізати пагони попереднього року, щоб отримати привабливу форму. Усуньте також усі мертві або пошкоджені гілки, але щоб не пошкодити інші. Нарешті, вам доведеться зрізати старі стебла, щоб воно виросло вільним.

5

Пам’ятайте, що гібіскус – дуже чутлива рослина, особливо до червоних павуків, борошнистих клопів, попелиці або білокрилок. Тому, якщо ви хочете, щоб ваша рослина зростала здоровою, ви повинні приділити пильну увагу, щоб ці шкідники не пошкодили її. Ви знайдете потрібні пестициди в спеціалізованому садовому магазині.

6

Гібіскус не тільки страждає від шкідників, він також може страждати від деяких захворювань, що впливають на його зовнішній вигляд. Якщо ви бачите, що його листя жовтіє, потрібно швидко його виправити. Ця аномалія може виникнути як через надмірний полив, так і через дефіцит поживних речовин, тому слід зменшити кількість поливу та використовувати добрива частіше (приблизно кожні 15 днів).

Якщо, навпаки, ви помітите, що гібіскус скидає бутони, перш ніж їх відкрити, це буде говорити вам, що температура занадто холодна і навколишнє середовище сухе. Намагайтеся завжди бути в теплих умовах, схожих на тропічні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
8 − 4 =