Як вибрати ідеальний весільний букет: розкриваємо основні секрети. Частина 1

Флористи роблять певні кроки, щоб скласти ідеальний весільний букет, і немає кращого аксесуара нареченої, ніж весільний букет. Ось чому так важливо, щоб він був гармонійним і чудово поєднувався із сукнею, але як ви знаєте, які ідеальні кольори та квіти вибрати?

Ми даємо вам низку порад, які проведуть вас через цей важливий процес, дотримуйтесь цього ритуалу, і ви отримаєте букет мрії.

 • Вибирайте відповідно до своєї весільної сукні
 • Проаналізуйте форму свого тіла
 • Враховуйте свою особистість
 • Вибирайте сезонні квіти
 • Подумайте про стиль вашого весілля

Вибирайте відповідно до своєї весільної сукні

Багато наречених роблять помилку, вибираючи букет перед сукнею. Аксесуари нареченої завжди повинні базуватися на дизайні весільної сукні. Чим простіший одяг, тим яскравішою, навантаженою і барвистішою повинна бути квіткова композиція. Не забувайте про тенденції у весільних сукнях.

Момент, коли наречена йде до вівтаря, є одним з найважливіших у весіллі. Бачити її ходуу з усмішкою на обличчі – хіба це не зворушливо? З цієї причини дуже важливо, щоб усі елементи формували ідеальний і гармонійний образ. Дуже важливо вибрати тип букета, який найкраще відповідає сукні, яку ви вибрали для цього особливого дня. Ми розповімо, які є найпоширеніші!

 • Ручний букет: Цей букет має форму половини сфери і має діаметр не більше 12 дюймів. Він складається з дрібних квіток і є одним з найбільш використовуваних наречених завдяки своїм розмірам і стилю. Він ідеально підходить для весільних суконь, або з дуже об’ємною спідницею, в якій видатність носить нижня частина, поступаючись місцем простому тілу і безлічі прикрас.
 • Дикий: Цей тип букета став дуже модним через підйом сільських тематичних весіль. Одна з його характеристик полягає в тому, що її можна скласти з будь-якого виду сезонних квітки, тому вартість буде невелика. Він характеризується тим, що наближає дотик бохо до стилю нареченої, і використовується перш за все найсучаснішими і розкутими нареченими, яких приваблює простота. Якщо ви вибрали легке і зворушливе весільне плаття, це буде ваш ідеальний букет.
 • Асиметричний: Цей тип букета є варіацією типу ручного букета. Він складається з квітів різного розміру і форми, які розташовані так, що вони здаються трохи безладними. Це додає сучасності та природності стилю нареченої. Його вибирають супроводжувати сукні з накидними декольте або іншими декольте.
 • Довге стебло: це тип букета, що складається з довгих тонких квіткових стебел. Такий букет є одним з найбільш обраних високими жінками, оскільки квіткові стебла супроводжують фігуру, стилізуючи ансамбль.
 • Водоспад: У цьому виді букета квіти розташовані так, що здається, що вони падають одна за одною з рук нареченої. Вони ідеально підходять для високих наречених і утворюють ідеальний комплект з вуаллю.

Проаналізуйте форму свого тіла

Це може здатися логічним, але все ж є наречені, які не знають або не можуть ідентифікувати форму свого тіла. Це важливо, щоб можна було вибрати весільну сукню, а також аксесуари. Залежно від форми вашого тіла ви виберете одне або інше плаття, комбінацію високих або низьких туфель, і це також стосується букета. Букет дуже важливий у загальному зовнішньому вигляді нареченої, і важливо, щоб ви вибрали правильний і особливо той, який найкраще відповідає формі вашого тіла.

 • Пісочний годинник: Якщо у вас на грудях і стегнах невелика талія і об’єм, ідеальними сукнями для вас стануть русалки або розкльошені крої, оскільки вони позначають талію і покращують вашу фігуру. Для цього типу тіла найкраще носити букет типу букет.
 • Груша: Якщо ви ширше від стегон, ніж від плечей, і маєте закруглені та визначені вигини, ідеальними сукнями для вас є принцеса або лінія А. Найбільш підходящим для цього типу тіла є додавання об’єму області стегон. щоб їх трохи приховати. У цьому випадку ви можете вибрати каскадний або асиметричний букет.
 • Трикутник: Якщо форма вашого тіла дуже вузька на плечах і ширше на стегнах, вам слід вибрати низько вирізані декольте або декольте човна, це посилить ваші плечі. Ідеальний букет для цього типу тіла – асиметричний або каскадний, оскільки стилізуються квіти на різній висоті.
 • Круглий: Якщо у вас такий тип тіла, зробіть ставку на каскадний або асиметричний букет, оскільки вони допоможуть вам стилізувати фігуру і приховати об’єм. З’єднайте її з весільною сукнею і будьте найкрасивішою нареченою!

Зріст

Вірите чи ні, висота нареченої є чудовим визначальним фактором при виборі букета, оскільки ідея полягає в тому, що цей аксесуар завершує наряд, а не те, що він затьмарює наречену. Висока жінка може дозволити собі використовувати великий і витончений букет; тоді як жінці з невеликим зростом слід вибрати більш стриману та жіночну квіткову композицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
18 ⁄ 6 =