Як вибрати ідеальний весільний букет: розкриваємо основні секрети. Частина 2

Враховуйте свою особистість

Особистість – також важливий аспект при виборі весільної сукні та букета. Дикий букет – це не найкращий вибір для класичної нареченої, на відміну від бохо образу. Тож варто подумати про те, який тип особистості у вас, і вибирати на його основі букет.

 • Традиційна наречена: цей тип букетів для наречених – це, безсумнівно, один з найбільш затребуваних аксесуарів, він має бути легким, підкреслювати образ, ідеальний для більш традиційних наречених, які не хочуть, щоб букет відволікав увагу від сукні або інших прикрас.
 • Романтична наречена: Каскадні наречені букети ідеально підходять для романтичних і жіночних наречених, форма букета імітує водоспад, оскільки квіти, здається, падають з рук нареченої.
 • Модерн: Купол, бонч, позу або клатч – ідеальний букет для цього типу наречених. Квіти з’єднуються в частині стебла якоюсь деталлю, яка представляє щось важливе для нареченої, наприклад, брошка або спеціальна тканина.
 • Наречена Бохо: Для наречених бохо ідеально підійдуть дикі букети. Складається з простих і сезонних квітів. Для цих типів букетів характерний стиль casual.
 • Вишукана наречена: Для цього типу стилю ідеальний букет – той, який зручно уміщається в одну руку, створюючи елегантний та вишуканий образ.

Вибирайте сезонні квіти

Важливою порадою при виборі весільного букета є вибір сезонних квітів і особливо з регіону, де ви одружуєтесь. Це правда, що всі ми любимо букети півоній, але дістати їх доволі складно, і тому вони мають дуже високу ціну. Крім того, оскільки вони є квітками, які потрібно перевезти з місця походження, вони псуються легше і роблять букет не таким витривалим.

Для осіннього весілля, наприклад, ідеально виглядають жоржини. Якщо ви одружуєтесь в цей час, вибирайте весільні букети з теплими кольорами та великою кількістю текстури.

Якщо ви одружуєтесь взимку, є два типи букетів, які можуть чудово виглядати з вашим виглядом, з одного боку букети, що як сніг, з холодними кольорами та менш барвистою естетикою; з іншого боку, букети в теплих тонах для підвищення температури та атмосфери весілля. Ідеальними квітами в цьому сезоні є тюльпани, кали і звичайно троянди.

Якщо ви плануєте відсвяткувати весняне весілля, у вас є ще багато можливостей. Кольори нападають на поля, і ви можете знайти всі види яскраво забарвлених квітів, такі як гвоздики або троянди. Якщо ви хочете отримати вигляд бохо, найкраще вибрати лаванду.

Літній час – це, звичайно, ромашки, півонії, жоржини та троянди наповнюють букети кольорами та свіжістю.

Подумайте про стиль вашого весілля

Кожен весільний стиль має ідеальний букет. Залежно від типу весілля, яке ви хочете провести, обстановки, в якій воно буде проводитися, та часу доби, коли ви будете ходити до вівтаря, можливо, доведеться змінити свій букет. Так, саме так важливо правильно вибрати.

Або ви можете собі уявити, щоб піти до майбутнього чоловіка з гілками в руці? Ну саме цього вам слід уникати вибору правильних квітів. Але ви не повинні засмучуватись, нижче ми розповімо вам про види весілля, які існують, щоб ви могли вибрати той букет, який вам найбільше підходить.

 • Класичне весілля: м’які кольори, як ню, білий, блідо-рожевий або персиковий. Букет в стилі букет з білими кнопковими трояндами і маленькими кристалами серед квітів може бути ідеальним для вашого великого дня.
 • Романтичне весілля: Ваше весілля буде проходити в природних умовах, протягом дня або на заході сонця кольори вашого весілля будуть в нейтральних тонах. Букет в оголених тонах, що контрастує з деяким яскравим кольором, який виділяється. Камелії або лаванда – ідеальні квіти для цього виду букетів.
 • Сучасне весілля: якщо ви хочете, щоб це було сучасне весілля, асиметричний букет – це абсолютна досконалість. Для створення бажаного ефекту використовуйте квітки з довгими стеблами з меншими. Робіть ставку на такі квіти, як орхідеї, троянди, тюльпани або троянди.
 • Старовинне весілля: Букети в матових або нюдових тонах з більш темними, такими як вино чи кава, є ідеальною комбінацією для цих весіль. Ви також можете використовувати листя або натюрморт.
 • Сільське весілля: Якщо ви хочете влаштувати сільське весілля, ваш букет може бути справді простим. Дикий весільний букет з польовими квітами, такими як лаванда або панікулата, може ідеально доповнити ваш наречений.
 • Весілля в місті: Космополітичне весілля в готелі в місті повинно супроводжуватися сучасним букетом. Довгі квіти, як троянди вкладені

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
32 ⁄ 16 =