Значення кольору квітів

Взагалі можна сказати, що червоний колір є символом уваги, він піднімає настрій і тому вважається пристрасним кольором. Це підходящий колір для вираження захопленої та комунікативної радості. Це найбільше хвилювання кольорів і може означати пристрасть, хвилювання, дії, агресивність та небезпеку.

Жовтий, тим часом, – яскравий веселий колір, який стимулює пам’ять. Це колір літа і сонця, тож коли вам сумно, а літо ще не скоро, наявність квітів цього кольору може допомогти підняти настрій. Перш за все, це колір світла але може означати егоїзм, заздрість, підступність, юність, сміх і задоволення.

Синій – прохолодний і розслабляючий колір. Це колір неба і моря. Він може виражати впевненість, спокій, гармонію, прихильність, дружбу, вірність і любов.

Рожевий – це квінтесенція жіночності, колір заспокоює нерви, є підходящим для нервових людей. Популярна приказка, яка говорить: «ти бачиш все в рожевому кольорі», вірно відображає його значення: наївність, доброта, ніжність, піднесене почуття та відсутність усього поганого.

Пурпурний або фіолетовий – це драматичний, блискучий і незвичайний колір. Це найпоширеніший колір серед юристів, священнослужителів та психіатрів, тому це не буде поганим подарунком для них. Саме колір свідчить про відсутність напруги. Це може означати спокій, самоконтроль, гідність, аристократизм, але також насильство, умисну ​​агресію чи обман.

Білий, символ чистоти та вишуканості. Цей колір асоціюється з чистотою, цнотою, а також з майбутнім.

Висловлює невинність, дитинство, божественність, абсолютна стабільність, спокій і гармонія. Однак це суперечливий колір, оскільки для Сходу це колір, який означає смерть.

Усі квіти мають свою мову, і з кожними з них ми можемо передавати різне повідомлення. З давніх часів квіти були способом привертання уваги та передачі почуттів. Мова квітів бере свій початок на Сході і передається від покоління до покоління, від культури до культури, проходячи через Стародавній Єгипет, Середньовіччя, Відродження тощо, аж до Романтизму, часу, коли досягла свого апогею.

Є й більш сталі символи. Наприклад, червона троянда є синонімом кохання, жовта – дружбою, біла – страхом тощо. Інші приклади: біла ромашка символізує невинність і чистоту, тому вона пов’язана з дитинством; гарденія означає радість, помаранчевий цвіт, цнотливість, тюльпан, відчайдушне кохання, якщо воно жовте і тонке визнання кохання, якщо воно червоне; гвоздика означає відмінність і благородство, а лілія, невинність, чистота і радість.

Але ми повинні не тільки враховувати саму квітку і її колір. Важливий також спосіб піднесення, ситуація та форма. Це цілком можуть бути ворожі послання з використанням шипів та інше.

З усіх цих причин квіти не можна дарувати легковажно, оскільки слід розглянути три аспекти: що являє собою кожна з квіток, що ми хочемо сказати і що є кращою квіткою для людини, якій ми збираємось її подарувати. При цьому не слід недооцінювати важливість кольору квітів, оскільки вони можуть спровокувати певне ставлення та емоції, що впливають на глибину людського розуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
29 + 27 =